Quick Specs
| Location: | Rockwell, NC |
| Stock Number: | KMTS-1388 |
| Trailer Type: | Horse Trailers |
| Color: | Red |
| Length x Width: | 41.83' 501.96" x 8' 96" |
| Axles: | 2 |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| Length: | 41.83' 501.96" |
| Width: | 8' 96" |
| Interior Height: | 7.5' 90" |
Additional Information
| VIN: | 1H96H332921051388 |
| Stock Number: | KMTS-1388 |
| Year: | 2002 |
| Make: | harttrailers |
| Model: | 3H |
| Warranty: | No Warranty |
Unit Details
Unit Specs
Calculate Payments





































