Quick Specs
| Location: | Rockwell, NC |
| Stock Number: | KTMS-24354 |
| Trailer Type: | Horse Trailers |
| Color: | White |
| Length x Width: | 19' 228" x 8' 96" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Length: | 19' 228" |
| Width: | 8' 96" |
| Total Height: | 7.5' 90" |
| Interior Height: | 7.3' 87.60" |
| Interior Width: | 7.3' 87.60" |
Additional Information
| VIN: | 5CLHB1425CR024354 |
| Stock Number: | KTMS-24354 |
| Year: | 2012 |
| Make: | adamtrailer |
| Model: | 2H |
| Warranty: | No Warranty |
Unit Details
Unit Specs
Calculate Payments







